Difrax Butelka S antykolkowa 310 ml.

Difrax Butelka S antykolkowa 310 ml; szeroka, biała.

  • Idealnie sprawdzi się w karmieniu łącznym pierś - butelka.

  • Kształt S umożliwia naturalne ułożenie dziecka. Antykolkowa,

  • W zestawie smoczek 0+ o wolnym przepływie.

  • Ułatwia zachowanie wygodnej pozycji podczas karmienia.

37,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nie zawiera BPA

Najpopularniejsza butelka do karmienia w Holandii.

Butelka S, zyskała to miano dzięki unikalnym właściwościom.

Tę zgrabną butelkę można używać od chwili narodzin i idealnie sprawdza się w karmieniu łącznym pierś-butelka. Dzięki unikalnemu kształtowi smoczek jest nieustannie wypełniony pokarmem co minimalizuje występowanie kolek, gazów i ulewanie się. Wentylek w podstawie butelki zapobiega mieszaniu się mleka z powietrzem podczas karmienia. Zapewnia on równomierny wypływ pokarmu oraz zapobiega tworzeniu się podciśnienia podczas ssania mleka z butelki, dzieki czemu dziecko nie połyka powietrza.  W konsekwencji spokojnie pije mleko, a następnie dłużej i lepiej śpi.

Lepsza dla mamy i taty
Butelka S to nie tylko korzyść dla dziecka. To pierwsza butelka, która została wyposażona w udogodnienia dla osoby karmiącej. Kształt litery S pozwala na zachowanie zrelaksowanej i prawidłowej postawy ciała osoby karmiącej. W ten sposób ramiona i plecy są mniej obciążone.

Łatwa w czyszczeniu

Butelka posiada odkręcane dno umożliwiające łatwe mycie. Nadaje się do zmywarki oraz mikrofalówki.

Praktyczna

Dzięki szczelnej nakładce ochronnej zawierającej miarkę możemy z łatwością sprawdzić ile mleka pozostało w butelce po karmieniu. Jest to wyjątkowo przydatna opcja przy kontroli żywienia noworodków i wcześniaków. 

W zestawie ze smoczkiem o wolnym przepływie (0m+)

2 Przedmioty

Zobacz również

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć